חשמלאי מקצועי לרכב – מוסך נייד

 

חשמלאי רכב מומלץ – מוסך נייד לרכב

כאשר אתם מזמינים מוסך נייד מגיע אליכם מוסכניק מקצועי שיכול לתקן לכם את התקלה על המקום ולאפשר לנהג להמשיך בדרכו ללא שום טרחה של גרירה או המתנה.במוסך הנייד מוחזקים כלי עבודה שדרושים לאיש המקצוע והוא מגיע מאובזר מראש עם כל הציוד הדרוש.

אתם בדרך לארוחה משפחתית,לבילוי משותף עם חברים,לבת זוג או לפגישה חשובה ובלי שום אזהרה מראש נתקעתם עם הרכב,בימינו קיים המוסך הנייד המאובזר בתוכו בכל הכלים והחומרים הבסיסיים על מנת לטפל בתקלה ברכב שלכם,בעל המוסך הנייד הוא מוסכניק מוסמך המגיע למקום אשר נמצא הנהג ופותר לו את התקלה ובכך הנהג חוסך זמן יקר,המתנה וגרירת האוטו למוסך,אך מרוויח פתרון מעולה החוסך לו תקלות מיותרות ומאפשר לו להמשיך להמשך סידוריו.

חשמלאי רכב מומלץ
חשמלאי רכב מומלץ

מהם היתרונות של מוסך נייד?

המוסך הנייד מצויד בכל הכלים אשר באמצעותם חשמלאי הרכב המוסמך יפתור את התקלה תוך מספר דקות בודדות,ובעל הרכב יוכל להמשיך להמשך יומו ללא כל המתנה מיותרת.

איזה מגוון שירותים אפשר לקבל במוסך נייד ?

המוסך הנייד מציע לנו מגוון פתרונות לרכב מכל סוג,בכל שעה ובכל זמן.

אילו שירותי תיקון מציע המוסך הנייד?

בין השירותים שמציע המוסך הנייד תוכלו למצוא התקנה,תיקון וניתוק קודנים ואימובילייזרים,שירות למערכות אזעקה,החלפת גלגל,מצבר עד הבית והחלפתו,החלפת אלטנטורים,בדיקה ותיקון של זליגה, מצלמות וחיישני רוורס,מערכות מולטימדיה ושמע,התקנת מוצרי חשמל לרכב ואביזרים,התנעת רכב שנתקע ועוד.

אז למה בעצם צריך מוסך נייד?

חשמלאות רכב-המוסך הנייד מתמחה חלקי חילוףלרכב  באיתור תקלות במערכת החשמל ברכב כגון:קצר ברכב,מצבר חלש,להתחדש במצבר חדש שיעניק ללקוח שירות לטווח ארוך.